Pokelandia Strona Główna Ogłoszenie 
O Pokelandii
Administracja
Aktualnosci
Przydatne

>> Witaj w Pokelandii, Przybyszu! <<

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak wyglądałby świat, gdyby kroczyły po nim Pokemony? Czaiły się wszędzie: w lasach, na łąkach, pomiędzy górskimi szczytami, w wodach jezior oraz oceanów? Obserwowały ludzi, nie zawsze jednak się ujawniając, a czasami - wręcz przeciwnie - unikając różowych, pozbawionych futra, różowych istot? Niemożliwe? Ależ skąd! Na pewno nie w Pokelandii!

Pokelandia, świat położony tam, gdzie z trudem sięga ludzka wyobraźnia, nie ogranicza się jedynie do kanonu znanych większości gier, mangi czy anime. Poza regionami Kanto, Johto, Hoenn, Sinnoh, Unovy czy Kalos znajdziesz tutaj także trzy, nijak niepowiązane z serią, regiony. Teoretycznie nic nadzwyczajnego, bo i cóż mogłoby różnić to miejsce od innych stron, poświęconych tematyce Pokemon?

Pokelandia jest w pełni oraz bezapelacyjnie wolna od pokeballi (oraz wszelkich innych kul, ograniczających Pokemony). Ponadto udział Mistrza Gry ograniczony jest do minimum, a sesje prowadzone przez niego są urozmaiceniem rozgrywki - nie zaś jej podstawą. Ludzie oraz 'kieszonkowe potwory' żyją we względnej symbiozie, zajmując rejony obok siebie, żyjąc - każde własnym tempem oraz osobistym rytmem. Tylko w Pokelandii masz pełną swobodę wyboru, po której stronie staniesz; czy będziesz wieść prym człowieka, czy może raczej przedstawiciela jednego z wielu gatunków stworków.

W Pokelandii stawiamy na swobodę, dowolność i kreatywne myślenie. To Gracz decyduje o losie bohaterów, tworzy własną postać oraz element świata, w którym się obraca. To tylko od Niego zależy, jak potoczą się losy Jego postaci oraz perypetie innych, w jakimś stopniu z nią powiązanych. Czy prowadzony przez Ciebie człowiek zaprzyjaźni się z Pokemonami, czy może raczej widzieć w nich będzie źródło dochodu? Czy kreowany Twoją myślą oraz opisywany dłonią Pokemon opowie się za dobrem, czy też dokuczać będzie każdemu, kogo napotka?


Nie obawiaj się, Przybyszu! W Pokelandii czeka na Ciebie wiele godzin świetnej zabawy! Nikt nie powie, jak masz grać oraz czym się kierować. Nikt nie naloży na Ciebie ograniczeń - poza tymi oczywistymi, jak np. szacunek względem innych Użytkowników forum. Dołącz, by już dzisiaj stać się częścią tego świata!
Obecny czas to 2018-04-21, 15:03
Pokelandia Strona Główna » 
Zobacz posty bez odpowiedzi
 
 
 
 Tematy   Posty   Ostatni post 
>> pogaduszki  Pogawędki o wszystkim i o niczym
Aż chce się rzec: o wszystkim i o niczym. Zapewne miałoby się wiele racji, bowiem poza tym, że jesteśmy graczami, jesteśmy także ludźmi, których coś cieszy, coś bawi, coś smuci...

   
1 97 2017-03-02, 13:17
Ostatni post
>> gry forumowe  Skojarzenia
Miejsce, gdzie możesz spędzić wolną chwilę, odstresować się, pobawić z nami... Do woli! Jednakże pamiętaj, iż zliczanie postów w tym miejscu zostało wyłączone.

   
10 570 2017-01-19, 11:50
Ostatni post
>> grafika  Avatary&Sygnatury ~ Disaster'a&spółka!
Tutaj możesz założyć własną pracownię, poprosić o pomoc ze znalezieniem arta, zapytać innych, czy znają autora obrazka, który chcecie wykorzystać i tym podobne.

   
2 82 2016-02-21, 21:31
Ostatni post
>> dzial artystyczny  Kącik DD
Miejsce, w którym każdy z Graczy założyć może własny temat: możecie tutaj podzielić się swoimi opowiadaniami, rysunkami, wyszywankami... słowem: każdym przejawem twórczości.

   
1 21 2018-01-17, 23:25
Ostatni post
>> ogloszenia  Moja postać szuka przyjaciela / opiekuna
A więc wszelkiego rodzaju poszukiwania przyjaciół, znajomych, użytkowników na potomstwo etc. po prostu, wszystko, co OGŁOSZENIEM można nazwać ;)

   
8 53 2015-11-22, 15:55
Ostatni post
>> linkownia  Gry || Klikanki
Tutaj możesz się podzielić wszelkimi ciekawymi i godnymi polecenia stronami - nieważne, czy prowadzisz coś własnego, czy to jakaś 'klikanka', czy może petycja tudzież aukcja charytatywna.

   
1 3 2017-01-13, 13:10
Ostatni post
>> k o s z   bannery
Wszelkie niepotrzebne z różnych przyczyn tematy

   
3 5 2013-06-18, 19:16
Ostatni post

[ Preferencje

Nowe posty    Brak nowych postów    Forum Zablokowane
wxv.pl - załóż forum dyskusyjne za darmo

Fora i Strony Partnerskie
>> zareklamuj swoje forum <<


Wygląd ogłoszenia forum oparty na
bazie pomysłu Panny Konwers