Pokelandia Strona Główna Ogłoszenie 
O Pokelandii
Administracja
Aktualnosci
Przydatne

>> Witaj w Pokelandii, Przybyszu! <<

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak wyglądałby świat, gdyby kroczyły po nim Pokemony? Czaiły się wszędzie: w lasach, na łąkach, pomiędzy górskimi szczytami, w wodach jezior oraz oceanów? Obserwowały ludzi, nie zawsze jednak się ujawniając, a czasami - wręcz przeciwnie - unikając różowych, pozbawionych futra, różowych istot? Niemożliwe? Ależ skąd! Na pewno nie w Pokelandii!

Pokelandia, świat położony tam, gdzie z trudem sięga ludzka wyobraźnia, nie ogranicza się jedynie do kanonu znanych większości gier, mangi czy anime. Poza regionami Kanto, Johto, Hoenn, Sinnoh, Unovy czy Kalos znajdziesz tutaj także trzy, nijak niepowiązane z serią, regiony. Teoretycznie nic nadzwyczajnego, bo i cóż mogłoby różnić to miejsce od innych stron, poświęconych tematyce Pokemon?

Pokelandia jest w pełni oraz bezapelacyjnie wolna od pokeballi (oraz wszelkich innych kul, ograniczających Pokemony). Ponadto udział Mistrza Gry ograniczony jest do minimum, a sesje prowadzone przez niego są urozmaiceniem rozgrywki - nie zaś jej podstawą. Ludzie oraz 'kieszonkowe potwory' żyją we względnej symbiozie, zajmując rejony obok siebie, żyjąc - każde własnym tempem oraz osobistym rytmem. Tylko w Pokelandii masz pełną swobodę wyboru, po której stronie staniesz; czy będziesz wieść prym człowieka, czy może raczej przedstawiciela jednego z wielu gatunków stworków.

W Pokelandii stawiamy na swobodę, dowolność i kreatywne myślenie. To Gracz decyduje o losie bohaterów, tworzy własną postać oraz element świata, w którym się obraca. To tylko od Niego zależy, jak potoczą się losy Jego postaci oraz perypetie innych, w jakimś stopniu z nią powiązanych. Czy prowadzony przez Ciebie człowiek zaprzyjaźni się z Pokemonami, czy może raczej widzieć w nich będzie źródło dochodu? Czy kreowany Twoją myślą oraz opisywany dłonią Pokemon opowie się za dobrem, czy też dokuczać będzie każdemu, kogo napotka?


Nie obawiaj się, Przybyszu! W Pokelandii czeka na Ciebie wiele godzin świetnej zabawy! Nikt nie powie, jak masz grać oraz czym się kierować. Nikt nie naloży na Ciebie ograniczeń - poza tymi oczywistymi, jak np. szacunek względem innych Użytkowników forum. Dołącz, by już dzisiaj stać się częścią tego świata!
Obecny czas to 2018-04-21, 15:14
Pokelandia Strona Główna » 
Zobacz posty bez odpowiedzi
 
 
 
 Tematy   Posty   Ostatni post 
  Łąka Słońca

SANTOSA - niewielka wysepka, znajdująca się gdzieś w okolicy Kanto - konkretniej na wschód od niego. Miejsce to jest niewielkim regionem, bogatym w tereny zalesione, które stanowią znaczną część Santosy. Przez mniej więcej środek wysepki przepływa szeroka rzeka o niebywale gwałtownym oraz porywistym nurcie, zatem zalecane jest poszukanie mostu, aniżeli pokonywanie jej wpław - co zdaje się być wręcz niemożliwym do wykonania.
 CZĘŚĆ ZACHODNIA 
 CZĘŚĆ CENTRALNA 
 CZĘŚĆ WSCHODNIA 

   
20 711 2016-05-08, 22:56
Ostatni post
  Lodowa Pustynia

LIMVAO region ten można opisać najkrócej jako jedna wielka równina, rozciągająca się na wiele, wiele mil. Nieliczne pagórki, niewiele drzew, jedynie kilka akwenów. Za to pełno trawy - raj dla trawiastych pokemonów, prawda?
Z pewnych względów miejsce to może zostać uznane za niebywale nudny region, jednakże pamiętaj, pozory często bywają mylące!
 CZĘŚĆ TROPIKALNA
 CZĘŚĆ CENTRALNA 
 CZĘŚĆ POLARNA 

   
23 931 2016-03-05, 09:40
Ostatni post
  Azyl Kemusnahan'a

ESSMON stanowi znaczny obszar o niebywale różnorakiej geograficznej szacie: od terenów gęsto zalesionych, poprzez rozmaite bagniska, na pustyniach kończąc. Od strony północnej klimat jest nieco cieplejszy, tam też znaleźć można znaczną ilość pustyń, podczas kiedy na południu znajdziesz niejedno jezioro czy puszczę. Jak to zatem mawiają: dla każdego coś dobrego czy też: do wyboru, do koloru.
 CZĘŚĆ PÓŁNOCNA
 CZĘŚĆ CENTRALNA 
 CZĘŚĆ POŁUDNIOWA 

   
18 446 2015-08-12, 11:23
Ostatni post

[ Preferencje

Nowe posty    Brak nowych postów    Forum Zablokowane
wxv.pl - załóż forum dyskusyjne za darmo

Fora i Strony Partnerskie
>> zareklamuj swoje forum <<


Wygląd ogłoszenia forum oparty na
bazie pomysłu Panny Konwers