Pokelandia Strona Główna Ogłoszenie 
O Pokelandii
Administracja
Aktualnosci
Przydatne

>> Witaj w Pokelandii, Przybyszu! <<

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak wyglądałby świat, gdyby kroczyły po nim Pokemony? Czaiły się wszędzie: w lasach, na łąkach, pomiędzy górskimi szczytami, w wodach jezior oraz oceanów? Obserwowały ludzi, nie zawsze jednak się ujawniając, a czasami - wręcz przeciwnie - unikając różowych, pozbawionych futra, różowych istot? Niemożliwe? Ależ skąd! Na pewno nie w Pokelandii!

Pokelandia, świat położony tam, gdzie z trudem sięga ludzka wyobraźnia, nie ogranicza się jedynie do kanonu znanych większości gier, mangi czy anime. Poza regionami Kanto, Johto, Hoenn, Sinnoh, Unovy czy Kalos znajdziesz tutaj także trzy, nijak niepowiązane z serią, regiony. Teoretycznie nic nadzwyczajnego, bo i cóż mogłoby różnić to miejsce od innych stron, poświęconych tematyce Pokemon?

Pokelandia jest w pełni oraz bezapelacyjnie wolna od pokeballi (oraz wszelkich innych kul, ograniczających Pokemony). Ponadto udział Mistrza Gry ograniczony jest do minimum, a sesje prowadzone przez niego są urozmaiceniem rozgrywki - nie zaś jej podstawą. Ludzie oraz 'kieszonkowe potwory' żyją we względnej symbiozie, zajmując rejony obok siebie, żyjąc - każde własnym tempem oraz osobistym rytmem. Tylko w Pokelandii masz pełną swobodę wyboru, po której stronie staniesz; czy będziesz wieść prym człowieka, czy może raczej przedstawiciela jednego z wielu gatunków stworków.

W Pokelandii stawiamy na swobodę, dowolność i kreatywne myślenie. To Gracz decyduje o losie bohaterów, tworzy własną postać oraz element świata, w którym się obraca. To tylko od Niego zależy, jak potoczą się losy Jego postaci oraz perypetie innych, w jakimś stopniu z nią powiązanych. Czy prowadzony przez Ciebie człowiek zaprzyjaźni się z Pokemonami, czy może raczej widzieć w nich będzie źródło dochodu? Czy kreowany Twoją myślą oraz opisywany dłonią Pokemon opowie się za dobrem, czy też dokuczać będzie każdemu, kogo napotka?


Nie obawiaj się, Przybyszu! W Pokelandii czeka na Ciebie wiele godzin świetnej zabawy! Nikt nie powie, jak masz grać oraz czym się kierować. Nikt nie naloży na Ciebie ograniczeń - poza tymi oczywistymi, jak np. szacunek względem innych Użytkowników forum. Dołącz, by już dzisiaj stać się częścią tego świata!
Obecny czas to 2018-04-21, 15:08
Pokelandia Strona Główna » 
Zobacz posty bez odpowiedzi
 
 
 
 Tematy   Posty   Ostatni post 
>> regulaminy  Regulamin Chatu
Tutaj znajdują się spisy wszelkich reguł oraz zasad, obowiązujących na forum. Nie jest ich wiele, Administrator bowiem stara się w jak najmniejszym stopniu wpływać na grę i nie ograniczać w żaden sposób graczy, jednakże by utrzymać porządek niezbędne są podstawowe zasady.

   
2 2 2016-02-19, 22:37
Ostatni post
>> kompendium  Pokemony Specjalne
W tym dziale znajdują się informacje, które zapewne ułatwią grę, wyjaśnią także wiele kwestii, które - z pozoru skomplikowane oraz niejasne - po zapoznaniu z tematami okażą się niesłychanie prostymi czy przejrzystymi. Zaleca się zapoznanie z tym forum (chociażby powierzchownie) przed rozpoczęciem życia fabularnego, w myśl zasady "by wiedzieć, czym to się je"

   
14 15 2016-07-01, 15:34
Ostatni post
>> od administracji  Wiosenna Loteria
Tutaj natomiast znajdują się wszelkie prośby ze strony Administracji. W miejscu tym również znajdziesz wszelkie ogłoszenia, apele czy wynagrodzenia, przyznane przez Adminów.

   
5 53 2017-01-23, 11:07
Ostatni post
>> organizacja  Zapisy Pokemonów
Wiadomo, przyznawanie rang, nieobecności, dodawanie kolorów, zapisy - rzecz ważna, jak nie najważniejsza!

   
6 101 2016-02-02, 11:20
Ostatni post
>> karty postaci  Manu
Dział kompletnie nieobowiązkowy, stworzony z myślą o tych, którzy - zwyczajnie - lubią rozbudowywać swoje postaci, notować i chce, aby o jego postaciach istniało więcej informacji, niźli jedynie w Zapisach.

   
36 49 2016-02-22, 15:32
Ostatni post
>> slowniki  Anthony
W tym dziale każdy Pokemon może założyć własny temat, w którym zamieszczona zostanie lista prostych słów/związków wyrazowych, które dana postać rozumie. Obowiązkiem jest jednak dbanie o aktualizację własnego tematu.

   
24 25 2018-01-17, 23:23
Ostatni post
>> reklama  Wymiana bannerów
Dział dla każdego, kto chce pomóc forum wybić się poza szare szeregi zapomnianych i nieodwiedzanych miejsc. Tutaj także znajdują się informacje, jak możecie nam pomóc oraz temat dotyczący wymiany bannerami.

   
1 84 2016-02-20, 15:25
Ostatni post

[ Preferencje

Nowe posty    Brak nowych postów    Forum Zablokowane
wxv.pl - załóż forum dyskusyjne za darmo

Fora i Strony Partnerskie
>> zareklamuj swoje forum <<


Wygląd ogłoszenia forum oparty na
bazie pomysłu Panny Konwers